NATEMAT POLECA Pojechaliśmy do Puszczy Białowieskiej. To nie kornik i minister Szyszko są największymi szkodnikami

Internauci o Wałęsie: 31% potępia, 15% broni.

Nie tylko hejt. Socjoanaliza przebadała komentarze dotyczące Lecha Wałęsy w kontekście ujawnionych dokumentów z tzw teczki Wałęsy. Sporo Internautów stara się bronić byłego prezydenta.

Sprawa teczki Lecha Wałęsy rozbudziła ożywione dyskusje w komentarzach pod newsami. W ciągu jednej doby na głównych portalach Internauci zamieścili ponad 20 tysięcy komentarzy w tej sprawie. Przebadaliśmy wybraną część z nich. Jak zawsze w badaniu nie braliśmy pod uwagę wypowiedzi składających się z samych wulgaryzmów, niemających żadnej wartości merytorycznej czyli wypowiedzi typu "zdrajca do więzienia" (aczkolwiek zaliczaliśmy je jako wypowiedzi z sentymentem negatywnym).Internauci nie są w swoich opiniach jednogłośni. Sporo jest wypowiedzi krytycznych i bardzo krytycznych ale również sporo komentujących broni Lecha Wałęsy lub dystansuje się od zamieszania.

Wypowiedzi komentujące news o teczce WałęsyNa uwagę zasługuje również dość spory neutralny sentyment jaki budzi w komentujących wiadomość o teczce Wałęsy. Sporo internautów nie chce oceniać Wałęsy.
Socjoanaliza.pl to gruba badawcza zajmująca się analizą wypowiedzi Internautów. Badamy komentarze na zlecenie film oraz ośrodków badań i analiz.
Trwa ładowanie komentarzy...