O autorze
Socjoanaliza to grupa badawcza zajmująca się analizą wypowiedzi internautów. Dysponujemy narzędziami pozwalającymi szybko i efektywnie sprawdzić co internauci myślą o danym
wydarzeniu, osobie, zjawisku. Co im się podoba, co najbardziej denerwuje a co chcieliby zmienić. Dzięki temu mamy szybki dostęp do bogatej wiedzy o tym jak społeczeństwo odbiera różne zjawiska i wydarzenia w Polsce. W naTemat będziemy dzielić się analizami dotyczącymi aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych.

Where is Kapoostkah?

socjoanaliza.pl
"Polski Hymn jest za***ty", "Polscy fani są cholernie głośni" - analiza komentarzy zagranicznych Internautów dot. meczy Polaków na Euro.

Przeanalizowaliśmy komentarze dotyczące polskiej reprezentacji zamieszczane na forach, blogach, w komentarzach pod newsami. Zanalizowaliśmy kilkaset komentarzy. Co o polskiej kadrze myślą zagranicą?

Analizowaliśmy komentarze po meczach z Irlandią Północną i Niemcami, większość dotyczy tego drugiego spotkania.

Pierwszy wynik nie jest zaskoczeniem.No może tylko kibice Irlandii Północnej mieli pewien dylemat:Zagranicznym kibicom podobało się to jak Polska gra, doceniają nas za waleczność i drużynową grę. Może mniej za piękno futboluNie ma też wątpliwości kto jest najbardziej rozpoznawalnym piłkarzem w naszej kadrzeNa koniec jeszcze garść najciekawszych/najoryginalniejszych wypowiedzi.

Socjoanaliza.pl to grupa badawcza zajmująca się badaniem komentarzy w Internecie.

Chcesz przeczytać więcej analiz? Polub nas na facebooku
Trwa ładowanie komentarzy...